Cat Quest Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, Cursed to Golf’un ardından şimdi de bir başka bağımsız yapım olan Cat Quest oyununu ücretsiz olarak oyuncularla buluşturuyor. 99 TL değerindeki oyunun bugüne kadar ilk kez ücretsiz sunulduğunun da altını çizelim.

2017 yılında piyasaya sürülen Cat Quest, “kedili Diablo” olarak tanımlanan ve keşfedilecek savaş dolu bir dünya sunan bir aksiyon RPG oyunu. Oyunda kız kardeşi kötü beyaz kedi Drakoth tarafından kaçırılan kahraman bir kedi rolünü üstleniyorsunuz. Oyun baştan aşağıya RPG, gerçek zamanlı savaş, dalınacak zindanlar ve ekipman ilerleme sistemleri sunuyor.

Geliştirici The Gentlebros’un oyun için açıklaması şu şekilde: “Şeytani Drakoth’un ve kaçırılan kız kardeşinin peşinden giderek büyük bir maceraya atıl! Felingard’ın devasa açık dünyasını keşfet, destansı ganimetler elde etmek için zindanlara girerek canını tehlikeye at ve bir dizi yan görevde tüylü karakterlere yardım patisi uzat.”

Oyunun devamı 2019 yılında piyasaya sürülürken üçüncü bir oyunun da şu anda geliştirme aşamasında olduğunu belirtelim. Gelecek oyunun 2024 yılında 2.5B grafiklerle piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Cat Quest’i 29 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir